RJTC pedagogi

Nr. RJTC pedagogi Bauskas ielā 88 Pulciņš Pulciņš Pulciņš
1. 2. 3. 
1 Andersone Gunta Datorgrafika Foto Video
2 Bahs Dins Lakross, interkross    
3 Bērziņš Rolands Šahs    
4 Brigzne Kaspars Moto    
5 Brūklena Elīza Arduino    
6 Bušmanis Askolds Lidmodelisms Dronu modelisms  
7 Butāns Ēvalds Radiovadāmo automodelisms    
8 Dargis Darjus Kartingi    
9 Gaile Dace Pērļošana    
10 Gobiņš Valters Makšķerēšana telpā un dabā    
11 Indriksone Aina Brīvā laika pedagogs    
12 Kalēja Ilze Dabas studija Dizains un daba  
13 Kiršteins Agris Trases automodelisms    
14 Liepiņa Eva Keramika Papīra plastika  
15 Līviņš Reinis Ielu vingrošana    
16 Majors Juris Minikāri    
17 Mičule Kristīne Latviešu valoda Angļu valoda  Jaunie ģeogrāfi
18 Millers Zigurds Kuģu modelisms    
19 Muceniece Santa Florbols Mazā Pūces skola – 2 Sporta tūrisms
20 Pavlova Viktorija Robotika    
21 Prenass Ilona Skaņu studija    
22 Radziņš Sandris Taekvondo    
23 Rage-Raģis Jānis Tehniskā modelēšana    
24 Rošonoks Viktors Lidmodelisms (brīvlidojošie) Raķešmodelisms  
25 Rozenberga Madara Rotaļu dejas    
26 Rubenis Kristers Florbols    
27 Saiko Vladislavs Pūķu modelisms    
28 Semjonova Olga      
29 Sergejevs Tomass Skaņu studija – 2    
30 Strade Jogita Līga Koncertmeistare    
31 Sudraba Sabīne Taekvondo    
32 Šmitiņa Ramona Brīvā laika pedagogs    
33 Timofejevs Sergejs Lidmodelisms Pūķu modelisms  
34 Timša Laura WEDO robotika Lego  
35 Virse Vizma Lego    
36 Zīverte Anita Zīmēšana, gleznošana Aksesuāru pasaule  
37 Zīverte Sanita Mazā Pūces skola – 1    
38 Zīverts Edgars Robotika    
         
Nr. RJTC pedagogi Ernestīnes ielā 8A Dabzinības skola Pulciņš 1. Pulciņš 2. Pulciņš 3.
1 Bagrade Guna Zooloģijas pulciņš “Dabas draugi’’    
2 Bāliņš Rolands Cita ķīmija    
3 Daknis Marts Daba. Dizains. Māksla.    
4 Golovanova Jeļena Puķkopības pulciņš Dabas sargi  
5 Jansons Āris Praktiskā un eksperimentālā ķīmija    
6 Kreitāle Vika Viktorija 100 dabas brīnumi    
7 Lielbārde Sanita Jauno ģeologu pulciņš    
8 Logina Elita Floristika    
9 Malcāne-Bodrova M.      
10 Mieriņa Inese Praktiskā augu ķīmija    
11 Ozoliņa Renāte “Par Zemi, Sauli un mums”    
12 Pekšēna Elīna Brīvā laika pedagogs    
13 Poppels Arkādijs Zoodārza takuzinis    
14 Rogule Viola Zīmēšanas, gleznošanas un veidošanas pulciņš “Dabas studija” Šūšanas pulciņš “Radi no jauna”  
15 Spulle-Meiere Ivanda Stikla apgleznošana    
16 Svirževska Lilita Lietu otrā dzīve Vides eksperimenti Vides spēļu pulciņš Botānikas pulciņš Ceļojums ar augiem
17 Šišovs Mihails Bioķīmijas pulciņš    
18 Zaščirinska Jevgeņija Mazais dabas pētnieks