Nāc un piedalies!

Ir lietas un vietas, kas paliek nemainīgas – arī šo mācību gadu Rīgas Jauno tehniķu centrs sāks ar iepazīšanās pasākumiem “Nāc un piedalies!”, kuru ietvaros apmeklētāji varēs piedalīties radošajās darbnīcās, tādā veidā iepazīstoties ar skolotājiem un izzinot RJTC pulciņu darbu:

  • 2. septembrī Rīgas Jauno tehniķu centrā norisināsies mācību gada atklāšanas svētki “Citāda zinību diena”. Apmeklētāji tiks gaidīt 10.00 – 13.00 Bauskas ielā 88 un 14.00 – 17.00 Ernestīnes ielā 8a.

Pasākums tiks veidots kā atkal redzēšanās svētki pēc vasaras ar spēli – “Ielaušanās RJTC”. Pasākuma laikā bērniem un jauniešiem tiks piedāvāta iespēja darboties gan mākslas, gan tehniskās jaunrades, gan vides un sporta radošajās darbnīcās, izzināt RJTC pulciņu plašo klāstu, iepazīties ar pulciņu skolotājiem, pildīt uzdevumus, rezultātā tiekot pie kādas pārsteiguma balvas no RJTC.

  • 7.septembrī no 15.00 – 19.00 norisināsies Atvērto durvju dienas Ernestīnes ielā 8a. Pasākuma laikā būs iespēja izzināt un izmēģināt pulciņu darbu Rīgas Jauno tehniķu centra struktūrvienībā “Dabaszinību skola”.
  • 14.septembrī no 15.00 – 19.00 norisināsies Atvērto durvju dienas Bauskas ielā 88. Pasākuma laikā būs iespēja izzināt un izmēģināt pulciņu darbu.
  • No 18.septembra līdz 23. septembrim Rīgas Jauno tehniķu centrā norisināsies “Atved draugu uz RJTC” nedēļa, kuras laikā esošajiem audzēkņiem, nākot uz pulciņu, ir iespēja atvest līdzi draugu, kopīgi piedalīties pulciņa aktivitātēs un abiem tikt pie balvām.

Atzīmē savos plānotājos šos datumus un tiekamies Rīgas Jauno tehniķu centrā!

Rīgas Jauno tehniķu centrs šobrīd ir viena no vadošajām bērnu un jauniešu interešu izglītības iestādēm Rīgā tehniskās jaunrades un vides interešu izglītības jomās. Šobrīd Rīgas Jauno tehniķu centrā tiek realizētas vairāk kā 50 interešu izglītības programmas dažādās jomās – tehniskā jaunrade, kultūrizglītība, sporta interešu izglītība, vides interešu izglītība un citas interešu izglītības programmas.

Mūsu skatījumā interešu izglītība ir sirds izglītība, tas ir piedzīvojums! Novēlam ļauties piedzīvojumam, nevis noskatīties uz to no malas!

*Informējam, ka pasākums ir publisks un tas var tikt fotografēts un filmēts. Bildes pēc tam tiks publicētas RJTC soc.tīklos un izmantotas mārketinga nolūkos 😉

Share This Post On
468 ad