Mūsu šahistiem panākumi sacensībās

Aizvadītajās brīvdienās (11.un 12.martā) RJTC šaha pulciņa dalībnieki ar sekmēm piedalījās vairākos šaha turnīros.

Baltijas šaha akadēmijas rīkotajos ChessKid kausa izcīņas turnīrā 3.sporta klasēm 1.vietu izcīnīja Lelde Rundāle, iegūstot 7 punktus no 8, izcīnot pirmo vietu starp 27 dalībniekiem, izpildot 2.sporta klases iegūšanai nepieciešamo normu un  tiesības šonedēļ piedalīties Latvijas čempionāta jaunietēm finālā (vecuma grupa U-16). Jāpiezīmē, ka visi viņas pretinieki bija zēni.

Šī paša kausa izcīņas turnīrā, 4.sporta klasēm piedalījās RJTC audzēkņi Augusts Boleiko , Niklāvs Bivalovs un Aleksandrs Burcevs, kuri ierindojās atbilstoši 13., 14. un 32.vietā 42 dalībnieku konkurencē. Jāpiezīmē, ka Augustam un Niklāvam pietrūka 1 punkts, lai izpildītu 3.sporta klases normu.

Foto no arhīva

Savukārt Normunds Petrovskis 11.martā startējā starptautiskā šaha turnīrā Lietuvas pilsētā Paņevežā, kur B turnīrā dalībniekiem vecumā līdz 12 gadiem izcīnīja 9. vietu starp 33 dalībniekiem un ieguva savā īpašumā kausu par 3.vietu starp dalībniekiem vecumā līdz 10 gadiem.