Noslēdzies datorgrafikas konkurss “Mans iekšējais dzīvnieks”

Noslēdzies Rīgas Jauno tehniķu centra organizētais datorgrafikas konkurss “Mans iekšējais dzīvnieks”. Konkursā kopā piedalījās 29 skolēni un tika iesniegts 41 darbs no 7 Rīgas interešu izglītības iestādēm – BJC “Daugmale”, BJC “IK Auseklis”, Rīgas Jauno tehniķu centrs, Pārdaugavas BJC “Altona”, Rīgas Daugavgrīvas vidusskola, Rīgas Kultūru vidusskola un MJC “Praktiskās estētikas skola”.  

Skolēnu  darbus kompetenta žūrija vērtēja četrās vecuma grupās – 7-10 gadi, 11-15 gadi, 16-18 gadi un 19-25 gadi.  Visplašāk bija pārstāvēta vecuma grupa  11-15 gadi ar 20 iesniegtiem darbiem.

Konkursa dalībnieki ir atspoguļojuši ļoti daudzveidīgu dzīvnieku, putnu, kukaiņu un jūras iemītnieku loku gan lakoniskos, gan vizuāli filigrānos un izstrādātos darbos. Tajos uzskatāmi ir demonstrēts radošums, fantāzijas un augsta līmeņa tehniskās iemaņas, kas žūrijai radīja lielu izaicinājumu vērtēšanā. Žūrija atzina, ka šo darbu vērtēšana bija kā krāsains un pārsteigumiem pilns piedzīvojums, kas iepriecina, jo parāda, ka skolēnu iemaņas datorgrafikā ir ļoti labas, neskatoties uz šī brīža mācību procesa ierobežojumiem.

Konkursa rezultāti

Visus konkursā iesniegtos darbus joprojām var apskatīt digitālajā izstādē.

Paldies visiem dalībniekiem un pedagogiem par ieguldīto darbu. Par balvu saņemšanu ar uzvarētājiem sazināsimies.

Share This Post On
468 ad