Projekts senioriem

Rīgas Jauno tehniķu centra Dabaszinību skola īsteno projektu “Tikšanās vieta – dārzs”. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Projekta mērķis ir veicināt Āgenskalna un tā tuvējo apkaimju senioru un invalīdu bez kustību traucējumiem kopīgas fiziskās aktivitātes, zināšanu un prasmju apguvi, kas nodrošinās viņu sociālo integrāciju un dos ieguldījumu saliedētas sabiedrības veidošanā. Projekta īstenošana mazinās tā dalībnieku sociālo atstumtību, stiprinās pašapziņu un motivāciju brīvo laiku aizpildīt ar jēgpilnām nodarbēm.

            Projekta dalībnieki varēs apmeklēt praktiskās nodarbības par augu audzēšanu, kopšanu, ziedu kārtošanu un gleznošanu, kā arī piedalīties dārza kopšanas darbos, svinēt dārza svētkus kopā ar projekta dalībnieku draugiem, tuvējās apkaimes radošo studiju dalībniekiem (amatniekiem) un sporta aktivitāšu speciālistiem.

Projekta “Tikšanās vieta – dārzs”īstenošanas vieta: Rīga, Ernestīnes iela 8a, laiks: no 2020. gada 5. augusta līdz 2020. gada 27. novembrim.

Pieteikšanās projektam: zvanot 67474218 vai rakstot rjtc@riga.lv

Dalība projektā  “Tikšanās vieta – dārzs” ir bez maksas.

Share This Post On
468 ad